Získejte 10 % slevu na svůj první nákup!

Rádi rozdáváme radost. Zanechte svůj email a užijte si svůj první nákup.

Děkujeme. Svou slevu najdete na emailu.
Používáme soubory cookies a podobné technologie, abychom umožnili služby a funkčnost našeho webu a pochopili vaši komunikaci s našimi službami. Kliknutím na Přijmout souhlasíte s použitím takovýchto technologií za účelem marketingu a analytiky. Zásady ochrany osobních údajů
Používáme soubory cookies a podobné technologie, abychom umožnili služby a funkčnost našeho webu a pochopili vaši komunikaci s našimi službami. Kliknutím na Přijmout souhlasíte s použitím takovýchto technologií za účelem marketingu a analytiky. Zásady ochrany osobních údajů
O nákupu
JAK NAKUPOVAT?

BALENÍ

Šperky jsou vždy zabaleny v dárkovém balení. V každé krabičce najdete zdarma i čistící hadřík. Do balíku přidáváme informace o péči o šperk a také informace o zasazeném minerálu. Balení je ekologické, zaměřujeme se na využívání co nejméně množství plastu. Balení je posypané vlastnoručně sbíranými a sušenými květy pro ještě příjemnější zážitek z rozbalování. Květy celý balíček provoní.

 

DOPRAVA

Balíčky jsou zasílány na výdejní místa Zásilkovny vždy několikrát za týden. Většinou zasíláme balíček 2 - 5 dní po zaplacení objednávky. Výdejní místo si volíte v objednávce, v ČR je více než 4000 poboček. Balíčky většinou dorazí do 2 - 3 dní od odeslání. O tom, že vaše vybraná pobočka Zásilkovny obdržela balíček od nás, vás vždy informuje formou SMS a emailem, které zadáváte do objednávky.

Poštovné je 99 Kč. Na vyzvednutí máte 7 dní a v aplikaci Zásilkovna si můžete čas na vyzvednutí ještě prodloužit.

K větším nákupům dáváte dárečky zdarma.

Zasíláme i na Slovensko? Samozřejmě ano.

 

PLATBA 

Platba je možná pouze přes platební bránu Stripe – tedy platební kartou. 

Platební brána Stripe je jednou z nejrozšířenějších na světě, její výhody jsou v bezpečnosti (certifikace PCI DSS) a rychlosti. U této platební brány již není nutné procházet schvalovacím procesem ostatních platebních bran a zadávat klíč.

Platební brána Stripe dokáže naprosto bezpečně tyto informace ověřit sama a zákazníka neobtěžuje zdlouhavým procesem dalšího ověřování. Stripe disponuje pokročilými metodami, jak odhalovat podvodné transakce, takže skvěle hájí a ochraňuje zájmy svých klientů.

Platba na dobírku možná není. Nabízíme pouze platbu kartou, případně po domluvě platbu bankovním převodem.

VRÁCENÍ / VÝMĚNA ZBOŽÍ 

Šperk pro vás není ten pravý? Zvolili jste špatnou velikost prstenu?

Do 30 dnů od převzetí zásilky můžete napsat na e-mailovou adresu kaminkovavila@gmail.com. V e-mailu uveďte, že byste rádi odstoupili od kupní smlouvy a přiložte vyplněný formulář O VRÁCENÍ ZBOŽÍ – nezapomeňte uvést hlavně své jméno, číslo objednávky a také číslo účtu pro vrácení peněz. Zpět přijímáme pouze nenošené šperky zaslané včetně kompletního originálního balení. Pokud potřebujete šperk pouze vyměnit, také nám prosím napište.

Vrátit zboží Vás prosíme výhradně na tuto pobočku Zásilkovny: Brno, Líšeň, Jírova 2894/8, 628 00, ID: 2896, firma Dětská obuv Story Shoes s údaji, jméno: Kamínková Víla, telefon: 607970085, email: kaminkovavila@gmail.com

 

REKLAMACE

Pokud na zboží shledáte vadu k reklamaci a zboží bylo zakoupeno u Provozovatele, vykazuje vady, za které Provozovatel odpovídá (např. vady použitého materiálu, vady způsobené při výrobě, funkční vady) prosím, napište nám e-mail a přiložte vyplněný REKLAMAČNÍ formulář  - nezapomeňte uvést hlavně své jméno, číslo objednávky a také číslo účtu pro vrácení peněz. Adresa na vratku je výše. Do 30 dnů reklamaci posoudíme a vyjádříme se s řešením reklamace zasláním e-mailu.

PÉČE O ŠPERKY

Stejně jako se staráme o květiny, zvířata a o své vlastní tělo, je potřeba dopřát stejnou péči i Vašim šperkům z minerálů. 

Své šperky pravidelně očišťujte od nečistot, chraňte je před kosmetikou, čistícími prostředky, chemikáliemi, parfémy, před potem a prachem. Sundávejte je vždy před spaním, cvičením a sprchováním. 

Preventivně čistěte od nečistot hadříkem na drahé kovy / součást balíčku. Drahé kameny zbavíte nečistot měkkým kartáčkem namočeným v teplé vodě se saponátem a následným opláchnutím pod tekoucí vodou. 

Některé šperky s minerály v lůžku jsou opatřeny jemnou vrstvou bio pryskyřice, která zabrání jejich mechanickému poškození (např. křehký Selenit či Křišťál), poškrábání, vypadnutí kamene a také uvolňování některých látek (Malachit). Povrch stačí jednoduše přeleštit hadříkem.

Kameny je nutné pravidelně energeticky čistit a nabíjet, abychom se z jejich pozitivních vibrací mohli těšit co nejdéle. Vykuřování je skvělým a rychlým způsobem očisty, použít můžete například voňavé dřevo Palo Santo, které také na e-shopu nabízíme. Při procesu očisty myslete na to, jak z minerálu odchází vše negativní.

Nabíjet šperk pak můžete nejlépe na měsíčním světle před úplňkem. Opatrně na přímé sluneční světlo, kameny mohou blednout.

OXIDACE

Oxidace je přirozený stav stříbra, o které se pravidelně nepečuje. Není to vada, stav lze jednoduše navrátit.

 

Jak se to děje a jak tomu předejít?
 

Šperky oxidují po kontaktu s kyselejším faktorem vaší pokožky z potu, vlhkostí ze vzduchu, vlhkostí z vody. Šperky by se neměly dostat do styku ani s chlorovanou vodou na koupalištích. Škodlivé mohou být i kosmetické přípravky, laky na vlasy, krémy, parfémy, odličovací přípravky, make-up, čisticí domácí prostředky a další chemie.

Šperky doporučujeme v době, kdy je nenosíte, uschovat do pytlíku na šperky, krabičky nebo uložit do šperkovnice. Nejlépe na místo, kde je tma. Nesmí být uloženy na studeném a vlhkém místě. Nenechávejte je na vzduchu a na slunci.

 

Co případně s oxidací dělat?  

 

Použít lze čistící hadřík určený na stříbro, který přikládáme ke každému balíčku.

Na čištění šperků můžete používat produkty k tomu určené. Oblíbená je čisticí lázeň za pár korun od značek např. Glain nebo Connoisseurs nebo šikovné čisticí pěny např. od značek Connoisseurs nebo Hagerty. Brzy je najdete i na našem e-shopu.

POZLACENÍ A PÉČE

Pozlacení 24K zlatem je o něco žlutější než barva zlata (většinou 14k).

Pozlacené šperky je potřeba čistit výrazně méně, než ty stříbrné. Při špatném skladování může dojít k černání nebo výskytu oranžových flíčků, proto uchovávejte pozlacené šperky v suchu a odděleně od jiných materiálů. Při používání šperku se pozlacená vrstva zesvětluje (ošoupává).

 

PRODLOUŽENÍ ŘETÍZKU

Prodloužení nabízíme až o 5 cm pomocí přídavného řetízku, který vám na šperk rádi připojíme. Prodloužení vám připojíme ke klasickému řetízku, který k přívěskům nabízíme. Pokud budete objednávat více náhrdelníků, dejte nám prosím vědět, ke kterému máme prodloužení připojit.

K informacím o prodloužení či výměně řetízku – použijte prosím tento kontaktní formulář.

 

PRSTENY

Prsteny nejsou na e-shopu označeny tabulkovou velikostí, ale délkou vnitřního průměru. Pokud vyberete nesprávnou velikost, prsten vám můžeme vyměnit za nový kus, pokud to bude možné, zvětšení nebo zmenšení neděláme.

Obvod prstu můžete změřit pomocí provázku nebo pásky vystřihnuté z papíru. Důležité je zvolit materiál, který nepruží. Při měření myslete na kloub, přes který je potřeba prsten přetáhnout. V praxi se nejlépe osvědčilo prst měřit natěsno právě v místě kloubu. Více se o měření prstenů dozvíte TADY.

Děkujeme za přečtení těchto řádků a přejeme vám příjemné nakupování.

Získejte 10 % slevu na svůj první nákup!

Rádi rozdáváme radost. Zanechte svůj email a užijte si svůj první nákup.

Děkujeme. Svou slevu najdete na emailu.