Pro spřízněnou duši

Šperky jsou osobní a mají trvalou hodnotu, která přetrvává i po letech. Darujte jeden šperk své milované osobě a druhý sobě, vaše pouto bude věčné a vaše spřízněná duše si každý den připomene, kdo je její nejvzácnější člověk na světě.

Dárky od srdce

Pro partnerky, kamarádky, sestry nebo maminky... Šperky jsou vynikajícím způsobem, jak říct "miluji tě" bez slov. Navíc, pokud vyberete šperk podle vkusu vaší nejbližší, ukážete, že jste jí věnovali pozornost a že si jí vážíte.

Dokonalá svatba

Nabízíme i svatební sety pro nevěsty, svědkyně a družičky. Udělejte zážitky ze svatby ještě více nezapomenutelné a kouzlo tohoto výjimečného dne přeneste do šperku na celý život.

Kamínková víla logo

Kamínková

Víla

Kamínková víla šperky s láskou

kamínkovou vílou se můžeš stát i ty...
dovol si být silná, nezlomná žena a zároveň křehká, jemná víla. Probuď v sobě ženskost, sebelásku, magii a pamatuj, že co dáváš (sobě) - vždy se ti vrátí. šperky jsou vykládané léčivými minerály, tvořené s láskou a pokorou. kAŽDÝ JE JEDINEČNÝ, STEJNĚ JAKO KAŽDÁ Z vÁS.

dovol si být silná, nezlomná žena a zároveň křehká, jemná víla.

české šperky z pravých minerálů
získtej občasnou inspiraci

zůstaňte s námi ve spojení a dozvíte se jako první o všech novinkách, nových kolekcích, akcích a slevách.

Děkujeme za Vaši důvěru!
Oops! Něco se pokazilo :(
Používáme soubory cookies a podobné technologie, abychom umožnili služby a funkčnost našeho webu a pochopili vaši komunikaci s našimi službami. Kliknutím na Přijmout souhlasíte s použitím takovýchto technologií za účelem marketingu a analytiky. Zásady ochrany osobních údajů
10.7k sledujících

Instagram

Najdete nás také na instagramu, kde můžete sledovat nové příspěvky pro inspiraci.

Získejte 10 % slevu na svůj první nákup!

Rádi rozdáváme radost. Zanechte svůj email a užijte si svůj první nákup.

Děkujeme. Svou slevu najdete na emailu.