O nás


Zakladatelkou značky jsem já, Evelin, a jsem neskutečně šťastná, že si plním tento velký sen.
Když mi přicházely první myšlenky a nápady o tom, že bych ráda pracovala se šperky, blížily se moje narozeniny. Od babičky jsem dostala nádherný náhrdelník, který nosila v mém věku. Ten šperk je velmi krásný a kvalitně ručně vyrobený, nic na něm ale není důležitější než to, že je od babičky. A že je v něm zasazeno kouzlo minerálu.

Měla jsem jasnou představu – nabídnout široký a pestrý výběr šperků z kvalitních materiálů, aby vydržely i několik generací, aby se v nich skrýval význam a přitom měly nadčasový minimalistický design.

Budou dárkem pro sebe sama nebo pro vaše blízké, nebude potřeba slov, všechny pocity a emoce budou uvnitř šperku. Jejich energie bude viditelná na první pohled a bude snadné se do nich okamžitě zamilovat.


V realizaci mého snu mi pomáhá moje životní láska a nejlepší přítel Ivo. Ivo se stará převážně o designerské záležitosti, ale pomáhá mi se vším, co je potřeba. Je mi ale hlavně klidnou, stabilní a láskyplnou oporou už spoustu let.

Vytvořili jsme Kamínkovou vílu, abychom mohli inspirovat a podporovat ženy v jejich rozkvětu, aby se staly bohyněmi... a muže, aby jim v tom pomáhali. Například tím, že je našimi šperky obdarují. Kamínková Víla - šperky jedinečné jako Vy!

V každém jednom šperku necháváme kus svojí duše, osobitou přírodní krásu, pozitivní vibrace a moc si přejeme, aby s vámi žily věčně a díky svým magickým účinkům vám pomáhaly.

DO ESHOPU

Získejte 10 % slevu na svůj první nákup!

Rádi rozdáváme radost. Zanechte svůj email a užijte si svůj první nákup.

Děkujeme. Svou slevu najdete na emailu.