Pro ty na světě nejbližší

Přání jsou krásným způsobem, jak vyjádřit svou lásku a podporu svým na světě nejbližším lidem. Pamatujte si, že to, co nejvíce potěší vaše blízké, je pozornost a čas, který jim věnujete.

Oslavy radosti a úspěchů

Přání jsou důležitou součástí oslav a událostí, ať už se jedná o narozeniny, narození potomka, kariérní úspěchy nebo jiné významné okamžiky. Je to úžasná příležitost vyjádřit své přání či poděkování oslavenci a poslat mu své nejlepší myšlenky.

Svatby a rozlučky se svobodou

Svatba je velký den nejen pro nevěstu, ale také pro její svědkyně a družičky. Můžete v něm vyjádřit svou vděčnost a poděkování za to, že jste součástí tohoto důležitého okamžiku v životě. Důležité je, aby bylo vyjádřeno od srdce a s láskou.

Kamínková víla logo

Kamínková

Víla

Kamínková víla šperky s láskou

kamínkovou vílou se můžeš stát i ty...
dovol si být silná, nezlomná žena a zároveň křehká, jemná víla. Probuď v sobě ženskost, sebelásku, magii a pamatuj, že co dáváš (sobě) - vždy se ti vrátí. šperky jsou vykládané léčivými minerály, tvořené s láskou a pokorou. kAŽDÝ JE JEDINEČNÝ, STEJNĚ JAKO KAŽDÁ Z vÁS.

dovol si být silná, nezlomná žena a zároveň křehká, jemná víla.

české šperky z pravých minerálů
získtej občasnou inspiraci

zůstaňte s námi ve spojení a dozvíte se jako první o všech novinkách, nových kolekcích, akcích a slevách.

Děkujeme za Vaši důvěru!
Oops! Něco se pokazilo :(
Používáme soubory cookies a podobné technologie, abychom umožnili služby a funkčnost našeho webu a pochopili vaši komunikaci s našimi službami. Kliknutím na Přijmout souhlasíte s použitím takovýchto technologií za účelem marketingu a analytiky. Zásady ochrany osobních údajů
10.7k sledujících

Instagram

Najdete nás také na instagramu, kde můžete sledovat nové příspěvky pro inspiraci.

Získejte 10 % slevu na svůj první nákup!

Rádi rozdáváme radost. Zanechte svůj email a užijte si svůj první nákup.

Děkujeme. Svou slevu najdete na emailu.